Praca: Krawcowa/sprzedawca (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Krawcowa/sprzedawca (o)
Miejsce pracy: Tuchów
Numer: StPr/21/2392
OBOWIĄZKI:
wykonywanie usług krawieckich, przeróbek odzieży, szycie firan, zasłon, pościeli itp., obsługa klienta (przyjmowanie i wydawanie gotowych usług), sprzedaż dodatków krawieckich i pasmanterii.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie zawodowe, 2 lata doświadczenia, umiejętność szycia na maszynie, umiejętność obsługi kas fiskalnych, dobra znajomość obsługi komputera. Praca w Tuchowie od pon. do pt. na jedną zmianę w godz.: 8.00-16.00 oraz w sobotę w godz.: 8.00-13.00; wynagrodzenie: 2 800 zł brutto. Kontakt: Zakład Produkcyjno-Handlowy "KORLAND" Stanisława Wąs; ul. Zielona 3, 33-170 Tuchów; wcześniejszy kontakt tel.: 14 652 48 40.

Miejsce pracy:

Tuchów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie