Praca: Konserwator (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Konserwator (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/2010
OBOWIĄZKI:
wykonywanie drobnych prac naprawczo-remontowych na terenie obiektu, dbałość o prawidłowe funkcjonowanie elementów wyposażenia obiektu, powierzony stan, prace porządkowe - dbanie o ład i porzadek wokół żłobka ( w tym ogród, plac zabaw)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: mile widziane uprawnienia elektryczne (hydrauliczne, prawo jazdy kat. B), umiejętność dobrej organizacji pracy, uczciwość, sumienność, dokładność, dyspozycyjność, wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie. Praca w Tarnowie od pon. do pt. w godz.: 7.00 - 15.00; wynagrodzenie: 2 800 zł brutto. Kontakt: Zespół Żłobków w Tarnowie; 33-100 Tarnów, ul. Najświętszej Marii Panny 3 po wcześniejszym kontakt tel.: 14 621 71 72.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie