Praca: Kierownik zmiany (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Kierownik zmiany (o)
Miejsce pracy: Żabno
Numer: StPr/21/0178
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie podległymi pracownikami, nadzorowanie pracy podległych pracowników oraz rozwiązywanie problemów produkcyjnych, współpraca z innymi działami firmy w zakresie procesów produkcji, komunikatywność
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie mile widziane wyższe ( techniczne, chemiczne), mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej, komunikatywność, dobra znajomość języka angielskiego. Zakres obowiązków: zarządzanie podległymi pracownikami, nadzorowanie pracy podległych pracowników oraz rozwiązywanie problemów produkcyjnych, współpraca z innymi działami firmy w zakresie procesów produkcji. Praca w Żabnie na 3 zmiany: 7:00-15:00, 15:00-23:00, 23:00-7:00, wynagrodzenie: 3600 zł brutto. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja.dtp@interia.pl. Kontakt: Firma Dalian Talent Poland sp.z.o.o, ul. Św. Jana 19, 33-240 Żabno, tel.: 146454945.

Miejsce pracy:

Żabno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie