Praca: Kierownik robót drogowych m/k

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

Na potrzeby Grupy Tarnów poszukujemy osoby na stanowisko

Kierownik robót drogowych m/k
Miejsce pracy: Tarnów

Zadania:

  • nadzór oraz analiza dokumentacji związanej z realizacją budowy
  • prowadzenie oraz organizacja robót pracowników własnych oraz podwykonawców
  • nadzór nad wykonywaniem prac na budowie zgodnie z projektami, zasadami sztuki budowlanej oraz aktualną wiedzą techniczną
  • współpraca na budowie z Inwestorem i Inspektorem Nadzoru
  • nadzór nad przestrzeganiem terminów realizacji zgodnie z umową i harmonogramami rzeczowo-finansowymi
  • rozliczenie inwestycji, przygotowanie dokumentów sprzedażowych
  • kosztorysowanie robót budowlanych, przygotowanie dokumentów do przetargu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne- kierunek budownictwo (specjalność drogi)
  • 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierownika robót drogowych
  • uprawnienia budowlane w zakresie budowy dróg
  • umiejętność analitycznego myślenia i poszukiwania alternatywnych rozwiązań
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office(w tym Excel), AutoCad, mile widziany MS Project iTwo
  • zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat.B)
  • umiejętność pracy w zespole, zdolności organizacyjne

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na umowę o pracę
  • bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu
  • kursy językowe: angielski i niemiecki
  • pakiet usług medycznych i korzystne warunku ubezpieczenia
  • inicjatywy prozdrowotne w ramach programu „zarządzania zdrowiem”
  • możliwość rozwoju zawodowego

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.