Praca: Kierownik działu podatków (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Kierownik działu podatków (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/0847
OBOWIĄZKI:
Nadzór nad rozliczaniem podatków w Grupie Azoty Spółka Akcyjna (GASA) oraz w innych spółkach, dla których GASA prowadzi księgi rachunkowe: VAT, podatku akcyzowego, podatku dochodowego od osób prawnych, w tym podatek u źródła, podatku od nieruchomości oraz innych podatków lokalnych, nadzór na ewidencją podatkową, w tym wdrażanie nowych narzędzi i rozwiązań wynikających z przepisów podatkowych, raportowanie schematów podatkowych (MDR), prowadzenie rozliczeń w Specjalnej Strefie Ekonomicznej, weryfikacja umów i innych regulacji wewnętrznych, tworzenie procedur z zakresu prawa podatkowego, współpraca ze spółkami z Grupy Kapitałowej Grupa Azoty Spółka Akcyjna, współpraca z Doradcami GASA, współpraca z innymi jednostkami i komórkami organizacyjnymi GASA.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania: min. 5 lat na stanowisku kierowniczym lub 10 lat na samodzielnym stanowisku w zakresie rozliczania podatków lub 10 lat prowadzenia własnej działalności gospodarczej w zakresie świadczenia usług doradztwa podatkowego, wykształcenie wyższe, znajomość polskiego prawa podatkowego, zarządzanie zespołem, doskonała organizacja pracy i samodzielność w działaniu, asertywność, zorientowanie na cel, umiejętność pracy pod presją czasu, znajomość j. angielskiego na poziomie min. C1, gotowość do ciągłego rozwoju, mozę być osoba z orzeczeniem o st. niepełnosprawności, mile widziane: doświadczenie w pracy w dużych strukturach organizacyjnych, znajomość niemieckiego prawa podatkowego, uprawnienia doradcy podatkowego, znajomość systemu SAP, znajomość j. niemieckiego na poziomie min. B1/B2, prawo jazdy kat. B. Praca w Tarnowie na jedną zmianę od pon. - pt. w godz.: 7.00-15.00; wynagrodzenie od 5 300 zł brutto do uzgodnienia. Kontakt: Grupa Azoty Spółka Akcyjna, CV należy przesyłać na adres e-mail: hr.tarnow@grupaazoty.com (należy załączyć do aplikacji jedną z poniższych klauzul: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez Spółkę Grupa Azoty S.A. z siedzibą w Tarnowie przy ul. Kwiatkowskiego 8, 33-101 Tarnów, na potrzeby obecnego procesu rekrutacji LUB Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez Spółkę Grupa Azoty S.A. z siedzibą w Tarnowie, ul. E. Kwiatkowskiego 8, 33 101 Tarnów, na potrzeby obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie