Praca: Kelner / kelnerka

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Kelner / kelnerka
Miejsce pracy: Dąbrowa Tarnowska
Numer: StPr/21/0830
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie sztućców, szkła oraz naczyń do wydawania potraw i napojów, nakrywanie stołów z uwzględnieniem składanego zamówienia, przyjmowanie i rejestrowanie zamówień, pobieranie potraw i napojów z kuchni, sprzątanie ze stołów z zachowaniem odpowiedniej kolejności i warunków higienicznych, przestrzeganie zasad bhp, ppoż. i sanitarno-higienicznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

poziom wykształcenia bez znaczenia. Praca w młodym i dynamicznym zespole. Wynagrodzenie od 2 800 zł do 4 000 zł - w zależności od posiadanych umiejętności. Kontakt z pracodawcą: osobiście, po wcześniejszym kontakcie tel. 508 670 468, dokumenty aplikacyjne można również wysyłać na adres e-mail: pertuttidt@gmail.com

Miejsce pracy:

Dąbrowa Tarnowska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 4 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej