Praca: Inżynier budowy (s)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Inżynier budowy (s)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/0878
OBOWIĄZKI:
pomoc w realizacji budowy na podstawie dokumentacji technicznej i kosztorysowej, kontrola stanu faktycznego z dokumentacją techniczna, konsultowanie z kierownikiem decyzji dot. spraw bieżącej realizacji budowy, współudział przy odbiorze placów budowy, planowanie właściwych środków sprzętowych, transportowych oraz nadzór nad ich właściwym wykorzystaniem, bieżące sprawdzanie obmiarów, nadzór nad ilością i jakością dostarczanych na budowę materiałów, sporządzanie zamówień na materiały, urządzenia i sprzęt, realizacja zadań zleconych przez kierownika budowy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: budowlane

Wymagania inne:

Staż będzie realizowany w ramach projektu Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie tarnowskim i m. Tarnów (VI) Młodzi na start, który jest realizowany w ramach PO WER, Poddziałanie 1.1.1 i współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.Wymagania: wykształcenie wyższe w zakresie robót budowlanych. Praca w Tarnowie w godz. 7.00-15.00. Zakres obowiązków: pomoc w realizacji budowy na podstawie dokumentacji technicznej i kosztorysowej, kontrola stanu faktycznego z dokumentacją techniczna, konsultowanie z kierownikiem decyzji dot. spraw bieżącej realizacji budowy, współudział przy odbiorze placów budowy, planowanie właściwych środków sprzętowych, transportowych oraz nadzór nad ich właściwym wykorzystaniem, bieżące sprawdzanie obmiarów, nadzór nad ilością i jakością dostarczanych na budowę materiałów, sporządzanie zamówień na materiały, urządzenia i sprzęt, realizacja zadań zleconych przez kierownika budowy.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie