Praca: Instruktor d/s animacji kultury sportu i rekreacji

Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
Instruktor d/s animacji kultury sportu i rekreacji
Miejsce pracy: Czchów
Numer: StPr/23/0087
OBOWIĄZKI:
Obsługa punktu obsługi turystycznej, udzielanie informacji turystycznych, oprowadzanie turystów, sprzedaż materiałów promocyjno-reklamowych, prowadzenie konkursów tematycznych, zamieszczanie informacji na stronie internetowej i w mediach społecznościowych, prowadzenie konkursów tematycznych.Staż w ramach Programu Regionalnego "KONSERWATOR"
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie w administracji, organizacji reklamy. Obsługa komputera i podstawowych programów graficznych.Komunikatywność.Zainteresowania: turystyka, podróżowanie, wolontariat, praca społeczna na rzecz lokalnej społeczności

Miejsce pracy:

Czchów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku