Praca: Instalator / monter systemów gps do monitoringu samochodów (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Instalator / monter systemów gps do monitoringu samochodów (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/1592
OBOWIĄZKI:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za instalowanie oraz serwisowanie urządzeń Radiowych i GPS w samochodach naszych klientów.Wyjazdy jednodniowe na montaże do klientów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B
Uprawnienia: Komputer - obsługa komputera

Wymagania inne:

Wymagania: umiejętnośc montaży dodatkowych urządzeń w instalacjach samochodowych, podstawowa wiedza w zakresie układów elektrycznych i elektronicznych, prawo jazdy kat. B, obsługa komputera, wykształcenie średnie, praca na terenie Małopolski ( wyjazdy jednodniowe) od pon. - pt. w godz. 8.00-16.00, możliwa praca w sobotę, wynagrodzenie 4 000 zł brutto ( zatrudnienie w ramach własnej działalności gospodarczej). Kontakt: INS MOBILE SP. Z O.O., kontakt telefoniczny 507 178 450, CV można przesyłać na adres e-mail: biuro@insmobile.pl.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Wybór

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie