Praca: Grafik komputerowy/informatyk

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Grafik komputerowy/informatyk
Miejsce pracy: Czarna
Numer: StPr/21/0199
OBOWIĄZKI:
Zakres obowiązków: - obsługa stron internetowych: obsługa wordpress oraz pakietu elementor pod wordpressobsluga systemu woocommerce- obsługa programów graficznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: administrator stron internetowych
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice
Uprawnienia: administracja sieci internetowych

Wymagania inne:

wykształcenie średnie - kierunek bez znaczenia; staż pracy - mile widziany; umiejętności: administracja sieci internetowych; obsługa komputera MS Office; administrator stron internetowych; obsługa programów graficznych: Adobe Ilustrator CS6 lub CC Adobe Photoshop cc Adobe photoshop lightroom cs6 Corel draw X2 - X5 3ds max 2018 Zbrush 2; obsługa wordpress oraz pakietu elementor pod wordpress obsluga systemu woocommerce

Miejsce pracy:

Czarna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach