Praca: Fryzjer (s)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Fryzjer (s)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/19/0212
OBOWIĄZKI:
1. Pomoc podczas wykonywania zabiegów kosmetycznych np. farbowanie, balejaż, koloryzacja.2. Modelowanie i upięcia.3. Wykonywanie strzyżeń męskich i damskich.4. Przygotowanie klientów do usług fryzjerskich.5. Przygotowanie stanowiska pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Staż realizowany w ramach projektu Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie tarnowskim i m. Tarnów (IV) Młodzi na start, który jest realizowany w ramach PO WER, Poddziałanie 1.1.1 i współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.Wymagania: wykształcenie min. średnie. Praca w Tarnowie od pon. do pt. na jedną zmianę w godz.: 9:00-17:00. Zakres obowiązków: pomoc podczas wykonywania zabiegów kosmetycznych np. farbowanie, balejaż, koloryzacja, modelowanie i upięcia, wykonywanie strzyżeń męskich i damskich, przygotowanie klientów do usług fryzjerskich, przygotowanie stanowiska pracy.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 017,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie