Praca: Dyspozytor

FBSerwis S.A. została założona przez Ferrovial Services S.A.iBudimex S.A.w 2012 roku.

Obecnie zatrudniamy ponad 1200 pracowników, dążąc jednocześnie do dalszego rozwoju naszych kontraktów na terenie całego kraju. Będąc częścią międzynarodowej grupy, od 7 lat z powodzeniem rozszerzamy naszą działalność na terenie Polski. Świadczymy usługi w następujących obszarach:

  • Utrzymanie infrastruktury drogowej - ponad 1300 km dróg ekspresowych oraz autostrad na terenie całej Polski.
  • Techniczna obsługa różnego rodzaju obiektów - ponad 1 mln m2 powierzchni, m.in. obiektów sportowych, galerii handlowych, nowoczesnych biurowców, obiektów przemysłowych.
  • Świadczymy usługi środowiskowe - odbierając odpady od mieszkańców gmin i miast oraz posiadamy 4 nowoczesne zakłady składowania i przetwarzania odpadów.
  • Zapewniamy efektywność energetyczną - modernizujemy i utrzymujemy oświetlenie uliczne.

Do jednej z naszych spółek FBSerwis Karpatia sp. z o.o. poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko:

Dyspozytor
Miejsce pracy: Tarnów
Za co cenią nas Pracownicy?
  • Za szybki wzrost i rozwój organizacji.
  • Etykę we wszelkich działaniach biznesowych firmy.
  • Współpracę pomiędzy pracownikami i promowanie pracy zespołowej.
  • Stabilność zatrudnienia oraz umacnianie się marki na rynku polskim.
  • Zaangażowanie firmy w działania na rzecz ochrony środowiska.
Zadania, które przed Tobą postawimy?
  • Planowanie i zlecenie pracy Kierowcom oraz Ładowaczom z zachowaniem przepisów o czasie pracy.
  • Planowanie tras odbioru odpadów.
  • Rozliczanie z realizacji tras, wydawanie i przyjmowanie dokumentów, optymalizowanie tras oraz kosztów eksploatacji pojazdów.
  • Reagowanie w niestandardowych sytuacjach (dodatkowe odbiory, awarie itp.)
  • Przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ oraz nadzór nad ich przestrzeganiem przez pracowników.
Jakie wymagania stawiamy potencjalnym kandydatom?
  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane logistyczne.
  • Doświadczenie we współpracy lub zarządzaniu Kierowcami i/lub pracownikami fizycznymi
  • Co najmniej podstawowa wiedza na temat transportu (zasad planowania tras przejazdu, przepisów o pracy kierowców).
  • Dobra znajomość programów pakietu MS Office, w szczególności Excel.
  • Komunikatywność, otwartość, asertywność.
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania sytuacji problemowych pod presją czasu i stresu
  • Mile widziana znajomość branży gospodarki odpadami oraz przepisów BHP.
Co możemy zaoferować?
  • Stabilną pracę w stale rozwijającej się organizacji.
  • Umowa o pracę, pełny etat.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w przyszłościowej branży gospodarki odpadami.
  • Wsparcie zespołu profesjonalistów.