Praca: Dyrektor lokalizacji

Ogłoszenie numer: 2423144, z dnia 2019-05-06

Klient portalu Praca.pl

Do lokalizacji Tarnowie poszukujemy osoby na stanowisko:

Dyrektor lokalizacji

Miejsce pracy: małopolskie / Tarnów

Opis stanowiska

  • realizacja celów ilościowych i jakościowych na podległych projektach sprzedażowych oraz infolinijnych w lokalizacji w ramach wyznaczonej strategii,
  • analiza wyników oraz optymalizacja kluczowych procesów,
  • bieżąca praca z kadrą managerską w oddziale, delegowanie zadań i obowiązków, motywacja zespołów oraz koordynacja inicjatyw oddolnych w oddziale,
  • budowanie i utrzymywanie silnych relacji z kontrahentami,
  • prowadzenie racjonalnej i zgodnej z przyjętymi założeniami polityki kadrowej lokalizacji w strukturze Biznesu,
  • realizowanie dodatkowych obowiązków zleconych przez Zarząd.

Wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta, mile widziane w Call Center,
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi,
  • zdolności analityczne,
  • umiejętność pracy na wynikach i silna orientacja na cel,
  • pozytywne nastawienie do ludzi, umiejętność budowania silnych relacji z klientami na wszystkich poziomach współpracy,
  • charyzma i umiejętność budowania autorytetu, a także umiejętność efektywnego motywowania zespołów,
  • umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku pod presją czasu i otwartość na zmiany,
  • bardzo dobra organizacja.

Oferujemy

  • samodzielne stanowisko,
  • rozwój w strukturach organizacji,
  • pakiety opieki medyczne, kartę Multisport, ubezpieczenia grupowe,
  • pakiety szkoleń i ciągły rozwój,
  • długofalową współpracę.