Praca: Brygadzista/operator nesting (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Brygadzista/operator nesting (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/1342
OBOWIĄZKI:
- Nadzór i kontrola bieżącej produkcji w obrębie własnej zmiany produkcyjnej, - Zapewnienie realizacji procesu produkcyjnego, - Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP,- Współpraca z innymi wydziałami,- Zapewnienie terminowości dostaw elementów,- Zapewnienie należytej jakości produkowanych elementów,- Aktywne uczestnictwo przy usprawnianiu procesu produkcji,- Obsługa maszyn CNC.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe lub średnie, doświadczenia na podobnym stanowisku, znajomość procesów produkcji mebli, samodzielność i inicjatywa w działaniu, umiejętności delegowania zadań, komunikatywności i umiejętności pracy w zespole, umiejętności pracy pod presją czasu, zaangażowanie i kreatywność. Praca w Tarnowie, od pon. do pt. na dwie zmiany w godz.: 6.00-14.00, 14.00-22.00; wynagrodzenie: 4 800 zł brutto. Kontakt: FABRYKA MEBLI MOBILI Sp. z o.o., ul. Jana Kochanowskiego 37, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny: 730 012 035, CV należy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@fmobili.pl

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie