Praca: Asystent rodziny (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Asystent rodziny (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/1346
OBOWIĄZKI:
Asystent rodziny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie lub praca socjalna lub wykształcenie wyższe na dowolnym kierunku uzupełnione szkoleniem z zakresu pracy z dziećmi lub rodziną i udokumentuje co najmniej roczny staż pracy z dziećmi lub rodziną lub studiami podyplomowymi obejmującymi zakres programowy szkolenia określony na podstawie ust. 3 i udokumentuje co najmniej roczny staż pracy z dziećmi lub rodziną lub wykształcenie średnie lub średnie branżowe i szkolenie z zakresu pracy z dziećmi lub rodziną, a także udokumentuje co najmniej 3-letni staż pracy z dziećmi lub rodziną. Osoba aplikująca nie jest i nie była pozbawiona władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie jest jej zawieszona ani ograniczona, wypełnia obowiązek alimentacyjny w przypadku gdy taki obowiązek w stosunku do niej wynika z tytułu egzekucyjnego, nie była skazana prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe. Mile widziane doświadczenie w pracy z rodzinami lub dziećmi oraz umiejętność efektywnej komunikacji interpersonalnej. Praca w Tarnowie, od pon. do pt., w godz.: 7.30 - 15.30 (lub do uzgodnienia), wynagrodzenie: 2 800 zł brutto. Kontakt: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, al. M. B. Fatimskiej 9, 33-100 Tarnów; wcześniejszy kontakt tel.: 14 688 20 25, CV należy przesyłać na adres e-mail: kadry@mops.tarnow.pl.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie