Praca: Asystent prawny / Aplikant adwokacki / radcowski

Wybierz pracę w www.hymon.pl

HYMON to czołowa Polska firma zajmująca się systemami fotowoltaicznymi od 2011.

Wieloletnie doświadczenie udziałowców i pracowników spółki w branży fotowoltaicznej oraz stała współpraca z producentami komponentów, inwerterów, systemów montażowych, pozostałego sprzętu jest gwarantem najwyższego poziomu wykonania i jakości każdej inwestycji.

Pracuj z najlepszą firmą na rynku.

Asystent prawny / Aplikant adwokacki / radcowski
Miejsce pracy: Tarnów
Obowiązki
  • udzielanie bieżących porad, konsultacji i wyjaśnień w sprawach dotyczących stosowania przepisów prawa
  • analiza zmian w przepisach prawa, dotyczących działalności spółki i wdrażanie ich w firmie
  • przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do przekazania sprawy na drogę postępowania sądowego
  • przygotowywanie pozwów oraz innych pism procesowych w postępowaniach sądowych, egzekucyjnych, upadłościowych i restrukturyzacyjnych
  • prowadzenie korespondencji z klientami, w tym wpływających reklamacji
  • przygotowywanie i weryfikowanie umów zawieranych przez spółkę oraz innej dokumentacji wewnętrznej pod kątem zgodności z przepisami i orzecznictwem
  • nadzór nad obiegiem dokumentów prawnych
  • realizowanie innych bieżących zleceń prawnych
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe prawnicze (mile widziany aplikant adwokacki/radcowski)
  • dobra znajomość przepisów prawa cywilnego, handlowego, pracy
  • dokładność, rzetelność, samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • zaangażowanie i wysokie umiejętności interpersonalne
  • znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej, dziale prawnych, sądzie lub innej instytucji związanej z prawem
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku PV oraz pomp ciepła
  • profesjonalne narzędzia pracy
  • kartę Multisport oraz ubezpieczenie